Koulutila/oppilaitos Keke-vastaava Yhteystiedot Muuta
Ahlman  Kati Hinkkanen  kati.hinkkanen (at) ahlman.fi  
Anjala  Päivi Pylkkö  paivi.pylkko (at) ksao.fi  
Brusaby      
Evo  Arto Kettunen  arto.kettunen (at) hamk.fi  
Haapajärvi  Ilkka Heinonen  ilkka.heinonen (at) kam.fi  
Haapavesi      
Harju  Juliska Storskrubb  storskrubb (at) harjunopk.fi  
Hingunniemi  Arja Aalto  arja.aalto (at) ysao.fi  
Hyvinkää  Tuovi Aalto  tuovi.aalto (at) hyria.fi  Sertifikaatti OKKA
Jämsä  Ari Porki  ari.porki (at) jao.fi  Sertifikaatti OKKA
Järviseutu  Jouko Kuismin  jouko.kuismin (at) jamin.fi  
Kannus      
Kauhajoki  Satu Kokkinen  satu.kokkinen (at) saiedu.fi  
Kaustinen      
Kitee      Sertifikaatti OKKA
Koivikko, Muhos      
Kokemäki      
Koulutuskeskus Salpaus  Jari Laine  jari.laine (at) salpaus.fi  
Koulutuskeskus Sedu, Ilmajoki  Arto Pakkanen  arto.pakkanen (at) sedu.fi  
Lapin ammattiopisto / Metsäruusu  Esko Körkkö  esko.korkko (at) lao.fi  
 Lepaa      
 Loimaan koulutila  Anna-Reetta Hosike  anna-reetta.hosike (at) loikky.fi  
 Louen opetusmaatila      
 Mustiala Menna Rantala  menna.rantala (at) hamk.fi  
 Muuruvesi  Jari Nousiainen  jari.nousiainen (at) sakky.fi  Sertifikaatti OKKA
 Mäntsälä  Maria Berg  maria.berg (at) keuda.fi  
 Opetus- ja tutkimusmaatila Tuorla  Raija Salmi  raija.salmi (at) tuorla.com  Sertifikaatti OKKA
 Optima      
 Osara      
 Otava  Markku Loippo  markku.loippo (at) esedu.fi  
 Peltosalmi  Outi Jäntti  outi.jantti (at) ysao.fi  
 Perho      
 Pudasjärvi  Tapio Ojala  tapio.ojala (at) osao.fi  
 Ruukki  Kirsti Joki-Tokola  kirsti.joki-tokola (at) rmo.fi  
 Seppälä, Kajaani  Eeva-Liisa Mulari  eeva-liisa.mulari (at) kao.fi  Sertifikkaatti OKKA
 Suomen kalat. ja ymp. inst. Kalakoulu  Juha Heikkinen  juha.heikkinen (at) kalakoulu.fi  
 TAO:n opetus- ja metsätila Kuru  Jari Rauhala  jari.rauhala (at) tampere.fi  
 Tarvaala  Riitta Muittari  riitta.muittari (at) poke.fi  Sertifikaatti OKKA
 Toivoniemi      
 Ypäjän hevosopisto  Ari Väisänen  ari.vaisanen (at) hevosopisto.fi  Sertifikaatti EMAS
 
       
       
       
       
       
       

 
 
©Virtuaalikylä